Sietotlac.sk

Blog: Novinky / Tlačové správy / Články


Testovanie aplikácie na online navrhovanie tričiek
18.01.2014
Zapojte sa do testovania online aplikácie na navrhovanie vlastnej potlače na tričká na stránke Tricka.sk
Zobraziť článok
Úvod do sieťotlače
18.01.2014
Článok o základných znakoch polygrafických technológií a reprodukčných procesov. Stručný prehľad tlačového princípu sieťotlače.
Zobraziť článok
Dobrodruh.sk
Časopis o cestovaní
15.01.2014
Praktické funkčné tričko je jedným zo základných prvkov vybavenia pre akúkoľvek výpravu či dovolenku mimo domova. Prečítajte si typ na výstroj pre chvíle mimo domova.
Zobraziť článok
Pridaná hodnota na Tricka.sk
14.11.2013
Pre zdokonalenie prístupnosti služieb potlače na tričká sme na online designeri Tricka.sk pridali ďalšiu voliteľnú službu vystrihnutia nežiadúceho pozadia z vlastnej fotografie.
Viac o službe
Sieťotlačová výstava FESPA London 2013
03.07.2013
V dňoch 25-29. Júna sa konala v Londýne výstava FESPA 2013. Toto najväčšie medzinárodné sieťotlačové podujatie býva uspriadávané od roku 1962. Návštevníkov a odbornú verejnosť pravidelne informuje o trendoch v oblasti signmakingu, a aktuálnom vývoji v tlačenej, rezanej a lepenej reklame. Pokrýva oblasť sieťotlače, tampoprintu, veľkoplošnej a textilnej tlače.
Celý článok : FESPA Londýn 2013
Limitovaná edícia tričiek CentrumHer Tlačiar v sieťotlači
11.03.2013
Na Tricka.sk bol spustený predaj limitovanej edície herných tričiek s motívom najlepších herných hrdinov na aktuálnej scéne. Špeciálne sú tým, že na zadnej strane si hráč zvolí svoj nick, ktorý bude hrdo obliekať a reprezentovať tak svoju vlastnú značku.
V ponuke čierne aj biele tričko a pamätajte, kúpou trička podporíte server CentrumHer.eu a dostanete od nás bonus 300 bodov alebo rank [Donátor] Celý článok : CentrumHer.sk
Ponuka práce:
Tlačiar v sieťotlači
19.03.2013
Hľadáme tlačiara pre sieťotlač a tampoprint, samostatné a komplexné spracovanie tlače od prípravy po finalizáciu.
Celý inzerát : Tlačiar per sieťotlač
Webdesign
03.02.2012 | článok
Ponúkame tvorbu a vývoj internetových aplikácií, Webdesign, Programovanie, Scriptovanie (HTML ASP, PHP, CSS, JS..). Od návrhu po realizáciu a správu web stránok.
Celý článok : Webdesign
Sieťotlač
01.02.2012 | článok
sieťotlač je tradičnou a šírkou záberu použitia zároveň jednou z najviac univerzálnych technológií potlače produktov a rôznych materiálov. Veľkou prednosťou sieťotlače je možnosť potláčania širokej škály povrchov, vrátane takých, ktoré nie sú optimálne hladké a rovné.
Celý článok : sieťotlač
Výmena odkazov
27.01.2012 | článok
Ponúkame výmenu odkazov s našou stránkou. Odkaz môže ma formu krátkeho textového linku, alebo článku s niekoľkými odkazmi. Pre záujem o spoluprácu si prečítajte podrobnejšie informácie.
Viac info : Spätné odkazy
Predmety.sk
24.01.2012 | Web
Predstavujeme vám našu novú webstránku Predmety.sk. Je venovaná globálnemu prehľadu o reklamných predmetoch. Zorientujte sa v ponuke produktových web stránok a katalógov. Všetko o prezentoch a propagačných predmetoch širokého výberu.
Web stránka : Predmety.sk
Výzva pre tvorivých
23.01.2012 | článok
Navrhnú originálne tričko podľa vlastných predstáv môže by výzvou pre tých, ktorý vedia čo chcú nosiť na vlastnej hrudi. Ideálnou formou realizácie tejto formy kreativity je navrhnú si vlastné tričko. A to pekne online.
Celý článok: E-shop Oblečenie / Tričká e-shop online
Byť originálny...
23.01.2012 | článok
Byť originálnym pri obdarovaní svojho blízkeho je dnes celkom náročnou úlohou. Vymyslite naozaj jedinečný darček, ktorý sa pre obdarovaného stane ozajstným prekvapením sa často stáva nočnou morou. Elegantné vyriešenie tohoto problému nám môže poskytnú aplikácia Designer.Tricka.sk.
Celý článok: Vytvor svoje tričko online / News.sk
Tričko s vlastnou potlačou
25.12.2011 | článok
Tričko so správnou potlačou je účinnou a efektívnou formou perzentu, či osobného darčeku. Vhodne navolený motív je významnou súčasťou marketingovej podpory spoločenskej, športovej, firemnej akcie, ale aj produktu, alebo značky...
Celý článok: Blogspot.com / Tričko s potlačou
OriginalneTricko.sk
18.12.2011 | Web
Navštívte našu novú web stránku venovanú originálnym tričkám. Vytvorte, alebo objednajte jedinečné tričká s potlačou originálneho dizajnu. Vyberte si autorské tričko z našej ponuky, alebo vytvorte svoje vlastné tričko...
Web stránka : OriginalneTricko.sk
Vytvor si svoje vlastné tričko online
16.12.2011 | článok
Vždy sme radi keď sa nám podarí trochu prekvapiť a pravdaže potešiť niečím osobným. Nie vždy je ale jednoduché nájsť vec, ktorá by nebola iba jednou z radu neosobných predmetov bez pridanej hodnoty...
Celý článok: Reklamneclanky.sk / Tričko online
Vytvor si vlastné tričko
12.12.2011 | článok
Chceš darovať niekomu blízkemu originálny a možno aj trochu osobný darček alebo sa sta na chvíľu módnym návrhárom? Potom práve pre teba je ideálnou voľbou tvorba trička podľa vlastného návrhu...
Celý článok: ečlánky.sk / Vytvor si vlastné tričko

Odkazy / Linky